organikcim.com ev yapımı ürünlerin tüketiciye sunulması alanında  birikim ve tecrübe ile çalışmaktadır.

         Tüketici Sağlığını en öncelikli hedef olarak belirleyerek el yapımı ve doğal; bitki yağları, bitki suları, kozmetik hazırlamada kullanılan ham maddeler, besin, baharat, tohum, kozmetik, bitki öz yağları vb. gibi tedarikcilerimizden temin ettiğimiz ana içerik malzemelerimizi birebir kendimiz test etmeden müşterilerimizin hizmetine sunum yapmamaktayız.Bu yüzden Teknolojinin gelişmesi ile de artık  elektronik ticaret aracılığı ile  sitemiz kullanıcılarına el yapımı,kaliteli ürünlerine en hızlı bir şekilde ulaşabilme imkanı sunmaktayız.    

   
      Müşterilerimizden gelecek olan tavsiyeler ile sitemize yeni ürünler  ekleyerek ; doğadan ve tedarikçilerimizden aldığımız destek ile sizlere kaliteli ve güvenli ürünlerimizi en hızlı ve en güvenilir şekilde hizmet vermenin çabası içerisindeyiz.

    Bizi, tercih etmeniz için nedenler:

-Sitemizde toptan ve büyük miktar alımları için iskonto yapabilmekte olduğumuzu belirtmek isteriz.

- Sitemizde bulunan her ürünü hijyenik ortamlarda ürettiğimizi ve ürünlerimizi uygun ortamlarda tazeliğini muhafaza ettiğimizi ve bu yüzden stoklu çalışmadığımızı belirtmek isteriz.

- Müşterilerimize yeni ürün ve kategori ekleme konusunda daha da yeni ve sizi heyecanlandıracak ürün ihtiyaçlarınız için araştırma halindeyiz, bu yüzden her yeniliği birlikte takip edeceğimizi ve bu konuda öneri ve görüşlerinize açık olduğumuzu belirtmek isteriz.

- El yapımı,yöresel üretim, özel diyet gıdalarınızda, şifalı bitki, bitki yağlarında, kozmetik ve hammadde sağlamada en kaliteliyi ucuza sunma gayreti içerisindeyiz.


Sizlere değer veren ve yaşadığınız sorunlara, isteklerinize ve önerilerinize her zaman saygı duyacağımıza ve size hizmet de en hızlı ve direkt iletişimle geri dönüşü sunan müşteri hizmetlerine sahibiz.
 

 

Saygılarımızla